חברת אינטרפרייז מתמחה במתן פתרונות באיכות גבוהה לחולים הזקוקים לקנולות לאחר פיום קנה הנשימה  (טרכאוסטומיה).

אנו מציעים מגוון רחב של קנולות המותאמות באופן אישי לכל חולה ע”פ מידותיו וצרכיו בהתאם להמלצתו של הרופא המטפל.

בכדי לתת פתרון יעיל לכל בעיה ולהתאמה מושלמת לנוחות החולה, חברת אינטרפרייז מספקת  קבוצות שונות של קנולות. בכל קבוצה גדלים שונים ומאפיין ייחודי לקבוצת הקנולות.

קנולות מחומר פלסטי

בקבוצה זו קנולות המיוצרות מחומרים סינטטיים מתקדמים המאושרים לשימוש רפואי,

ללא לטקס ו DEHP. הקנולות הבנויות מחומרים רכים וגמישים, מתרככות לאחר ההחדרה וההגעה לטמפרטורת הגוף, כך הן מתאימות את עצמן בצורה טובה ואפקטיבית ביותר למבנה הגרון לטובת נוחות מרבית של המשתמש. לקנולות דופן דק המבטיח זרימת אויר מקסימאלית. בקבוצה זו קנולות בהן החיבור בין החלק המקבע לצוואר לבין הקנולה עצמה נע בחופשיות לכל הכיוונים, תכונה חשובה המבטיחה הענות מטופל מרבית והתאמה ספציפית למבנה הגרון של כל חולה. הקנולות זמינות במגוון גדול של גדלים המתאימים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.

תת דגמים בקבוצת הקנולות:

* ללא בלונית

* ללא בלונית עם פתח דיבור, להן מחברים שסתומי דיבור, הזמינים במגוון דגמים.

* באורך XL  ארוכות למבנה אנטומי מאתגר, עם ובלי בלונית. עד לאורך של 13 ס”מ

* מסיליקון גמישות באופן מיוחד, לחולים שעברו LARINGECTOMY

* עם בלונית לחולים מונשמים עם ובלי צינור סקשן מובנה.

* מחוזקות בספירלה, ארוכות מאד, בהן המקבע לצוואר בנוי  בצורת כנפיים רכות, גמישות וניידות, המבטיחות את המיקום המדויק של הקנולה בגרון, ספירלת המתכת בדופן הצינור הרך מבטיחה שהקנולה תשמור על צורתה ומונעת קימוט. גמישותה מאפשרת משחק באורך ובזווית הנדרשת לחולה. קנולות אלה זמינות גם בגרסה תואמת MRI והקרנות.

קנולות מחומר מתכתי

לחולים כרוניים או כאלה שאינם סובלים קנולות מחומרים פלסטיים וסינטטיים, חברת אינטרפרייז מציעה קנולות מתכת SS או SILVER עם ובלי פונקציית דיבור. דופן הקנולות דק ומאפשר מעבר חופשי של אוויר. אורך חיי הקנולה ארוך וההסתגלות טובה.

אביזרים

מברשות ייעודיות לניקוי ותחזוקה שוטפת,

שסתומי דיבור במגוון רחב,

פקקים זמניים לסטומה ועוד.